Krásná Studánka „B“ – Dětřichov 1 : 4 (1:3)

01.11.2009 11:04

Zcela jasné vítězství Viktorie, když domácí „veteráni“ jenom přihlíželi, nakonec díky špatné koncovce našich hráčů milosrdné prohře.

V 3. min. se střelou k tyči prosadil Chmátal 0 - 1. V 5.min. pak neproměnil svůj únik Netolický st. Jediné zaváhání obrany a Davida Zemana pak povzbudilo domácí protože z „ničeho“ vyrovnali na 1 – 1 do prázdné branky Slabým. V 12. min. zazdil další tutovku po přihrávce Chmátala Netolický st. . Netolda pak v 23. min. krásně připravil gól pro Vágnera který nás ze dvou kroků do prázdné poslal do vedení 1 – 2. V 37. min. faulovali domácí kanonýra Vágnera a sám Martin zvýšil z penalty na 1 – 3.

V druhém poločase byl obraz hry stejný ale koncovka se nedařila. V 52. min. trefil po samostatné akci tyč Lachman. V dalším tlaku Viktorie chyběla finální přihrávka a tak další gól vstřelil až v samém závěru utkání Petr Kareš, který po chytře zahraném roh. kopu Chmátala na velké vápno nápalil míč „volejem“ přímo k tyči 1 – 4

Viktorie tak po loňské zpackané sezóně bude mít tentokrát klidnou zimní přestávku.

Branky: Slabý – Vágner 2, Chmátal, Kareš

Rozhodčí: Chmelík