Dětřichov – Višňová „B“ 6 : 0 (3:0)

28.09.2009 11:49

Za krásného počasí byl nedělní soupeř Viktorie pří vší úctě slaboučký a rozdíl ve hře byl obou týmů byl markantní. Domácí přes veškerou snahu hostů, bez svého „motoru“ Petra Netolického st. v zákl. sestavě dokazovali, že hráli ještě„nedávno“ I.A třídu a jen výkon gólmana Peška zachránil protivníka od dvouciferného výsledku.

V 6. a v 10. min. si „porobil“ panáčky z hostujících obránců Petr Kareš a bylo 2-0. Pak dvakrát čaroval Pešek při střelách opět výborného Chmátala, ovšem v 20. min. po přihrávce stejného hráče zvýšil na 3-0 Lachman. V 30min. se oči-oči z malého vápna neprosadil Vágner. Hosté v prvním poločase neohrozili domácí branku.

V druhém poločase se v 49. min. předvedl nejlepší hráč hostů Mazánek a z 25. metrů trefil z přímého kopu břevno. Více toho hosté nepředvedli. V 63.min. přešel přes tři hráče Matoušek a dal na 4-0. V 75. min. narazil Chmátal Vágnerovi a ten přízemní ranou z hranice pok. území angličanem od tyče dal 5-0. V 80. min. přihrával domácí dispečer Chmátal Lachmanovi který „zabalil“ hostům „půl pytle“ 6-0. V 82. min. pak Chmátala vychytal gólman Pešek.

Branky: 6.a 9. Kareš,19. a 76. Lachman, 63. Matoušek, 75. Vágner

Rozhodčí: Lopuszynski
ž.k. 1 : 3
100diváků.

Sestava: Zeman – Mičunovič, Prokopec, Kareš, Válek – Bernkopf, Chmátal, Lachman, Skalický – Matoušek,(70.Mauer), Vágner
Hosté: Pešek – Šolta Marek,(26.Buřt) Nejedlo, Pařík, Chládek – Žežulka, Šolta Filip, Švadlenka, Coufal – Mazánek, Jakl