Český Dub B – Dětřichov 7:1 (2:0)

30.10.2009 01:47

Až příliš krutý výsledek pro Dětřichov. Zápas byl z počátku vyrovnaný, i když více šancí měli domácí. Zásluhou Jíry také získali v 1. poločase dvoubrankové vedení. Běhaví hosté drželi krok až do 66. minuty, kdy dokázali využít zaváhání Linkeho, který nejprve ztratil balón a poté fauloval ve vápně. Z nařízené penalty pak Kareš snížil na 1:3. V 71. minutě ale Dětřichov inkasoval po čtvrté a utkání „zabalil“. V poslední desetiminutovce ještě třikrát inkasoval. Hattrickem se ve druhém zápase po sobě blýskl Němec.

Branky: 61., 71. a 82. Němec, 14. a 43. Jíra, 87. Jiránek, 90. vlastní - 66. z pen. Kareš.

Rozhodčí: Felgr